אימון אישי | הרצאות |סדנאות

054-6678044

 

דמיון ייקח אתכם לכל מקום

עם כישרון אי אפשר לקנות במכולת – זה מה שאמרו לי שנים. "זה יפה מצידך שאת מציירת יפה, אבל…"

מכיוון שלא ידעתי מה לעשות עם ה"מציירת יפה" הזה דחפתי אותו למגירה וציירתי לי להנאתי כשהיה לי זמן, חשק, תנאים, כששיעמם לי או כשחיפשתי תמונה שתתאים למשהו מסוים אבל לא מצאתי, כי עוד לא המציאו את התמונה המדויקת שרציתי, את זו שציירתי לי בעיני דמיוני.

אז ציירתי לי אותה בעצמי. כמו השלט לדלת שלי, למשל. דמיינתי לעצמי שלט שעליו אשה שמנה שיושבת לבד על הבר עם הגב אל העולם. מין סטייט אוף מיינד שכזה בתקופה מסוימת.

הביקורת העצמית שלי גם היא שיחקה בתקופה ההיא תפקיד מכריע. "אני לא מספיק טובה" – לא מספיק טובה בשביל מה? בשביל להראות למישהו את התוצרים שלי? בשביל להתחצף ולמכור? בשביל לעוף על עצמי ולהרוויח מזה כסף? ואם אני כבר אמכור משהו וארוויח מזה כסף, הרי זה לא שאוכל לחיות מזה, נכון? שהרי עם כישרון אי אפשר לקנות במכולת… אז זהו שאפשר.

אפשר ואי אפשר – שניהם נמצאים במקום של האמונה שלנו. רק שם. לכן, באותו שלב בחיי שבו בחרתי להמציא את עצמי מחדש החלטתי לבחון מחדש גם את האמונה הזו.

אז ציירתי ויצאתי לתערוכות, וראו זה פלא, מכרתי ציורים שלי. בכסף. בהמשך, כאשר החלטתי סופית שאני הולכת ללמוד אימון בצורה מסודרת, הסכמתי אפילו להיפרד מציור שמן ענק שמלכתחילה לא היה מיועד למכירה. הציור המסוים ההוא עמד וחיכה לזמן הנכון ועשה עבורי את מה שכנראה נועד לעשות. הוא קנה לי את קורס האימון הראשון שלי.

עם כישרון אפשר גם אפשר לקנות במכולת.

מי שמצליח לצייר בעיני דמיונו את העולם העתידי שלו, יש לו הרבה יותר סיכויים להגשים את החלום. אימון אישי יעיל מתחיל מלצייר לעצמנו את החלום בכל צבעי הקשת. בדמיון, במילים, במשחק, במכחול, בכל דרך שזמינה לנו. ולא, לא צריך בשביל זה כישרון ציור. רק כישרון לדמיין.

 

%d7%a7%d7%95%d7%91%d7%a5-jpg-%d7%9b%d7%9c-%d7%96%d7%9b%d7%a8%d7%95%d7%9f

דילוג לתוכן